O Nas
 News
 Rys Historyczny
 Wychowankowie
 Kadra
 Wolontariat
 Przetargi
 Kontakt

WYCHOWANKOWIE


Wychowankowie placówek to dzieci i młodzież uczęszczająca do szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych (licea, technika, szkoły zawodowe), szkoły specjalne. Najmłodsze dzieci w wieku od dwóch do czterech lat uczęszczają do grupy żłobkowo - przedszkolnej.

Czas wolny w trakcie roku szkolnego dzieci i młodzież spędzają korzystając z lodowiska, basenu, kręgielni, kina, teatru, opery oraz zajęć organizowanych na terenie placówki: siłowni, pracowni plastycznej, sal komputerowych.
Na terenie posesji grają w piłkę nożną, ręczną, siatkową, jeżdżą na rowerach i rolkach.Organizujemy imprezy okolicznościowe: Dzień Pracownika Socjalnego, Andrzejki, Wigilię, Walentynki, Dzień Rodziny, Dzień Dziecka. Wychowankowie biorą także udział w koncertach charytatywnych, konkursach, turniejach sportowych, projektach oraz imprezach okolicznościowych organizowanych na terenie miasta.

Wakacje nasi podopieczni spędzają nad morzem, w górach, biorą udział w cyklicznych rajdach rowerowych. Dzieci niepełnosprawne wyjeżdżają na turnusy rehabilitacyjnych.W czasie ferii zimowych dzieci wyjeżdżają w góry. Podczas pobytu uczą się jeździć na nartach, korzystają z kąpieli w basenach termalnych i innych atrakcji. Takie wyjazdy sprawiają wychowankom wiele radości, pozwalają zdobywać nowe doświadczenia oraz rozwijać pasję.


Wszelkie Prawa Zastrzeżone! .